Structura

Conducere
Primar:
Oneț Marius Silviu
Viceprimar:
Popan Vasile
Secretar:
Ciutina Marinela
Buget-finanate si contabilitate
Inspector I superior:
Fechete Adriana-Ionela
Inspector I superior:
Singeorgean Dorina
Inspector I superior:
Sîngeorgean Lucian
Asistenta sociala
Inspector I superior:
Tudur Rodica-Corina
Inspector asistent:
Șimon Marinela
Urbanism si amenajarea teritoriului
Referent III superior:
Duca Violeta-Rodica
Agricol
Referent asistent:
Badescu Angela-Maria
Juridic si secretariat
Consilier juridic I principal:
Dragoiu Ovidiu
Activitati administrative
Ingrijitor I:
Tigan Virginia
Activitati legal constituite
Paznic:
Bencecan Traian-Tibi
Paznic:
Dobrei Vasile
Paznic:
Lingurar Petru
Activitati gospodarire comunala
Muncitor calificat I:
Jiva Mircea
Muncitor necalificat:
Lupsa Pavel
Serviciul Voluntar pentru Situatii de Urgenta
Sef formatie I:
Fechete Ioan-Florin
Conducator autospeciala I:
Cuzman Traian-Totel
Conducator autospeciala I:
Tudur Sorin-Ion
Conducator autospeciala I:
Batrin Mihai-Gheorghe
Asistenti personali
Asistent personal gradatia 3:
Beuca-Duma Rodica-Miorita
Asistent personal gradatia 3:
Cirpaci Ana
Asistent personal gradatia 2:
Cirpaci Zorita-Carolina
Asistent personal gradatia 4:
Dobrei Dorca-Dorina
Asistent personal gradatia 3:
Giurchi Romelia
Asistent personal gradatia 0:
Holocan Catalin-Iulian
Asistent personal gradatia 4:
Matei Ioan-Valentin
Asistent personal gradatia 2:
Morodan Morena-Sigrid
Asistent personal gradatia 3:
Novac Dumitru-Iulian
Asistent personal gradatia 4:
Orasan Florentin-Tiberiu
Asistent personal gradatia 4:
Pasca Elisabeta
Asistent personal gradatia 5:
Stef Florica-Mirela
Asistent personal gradatia 5:
Stef Maria
Asistent personal gradatia 5:
Suciu Visalon
Asistent personal gradatia 3:
Vantu Livica
Asistent personal gradatia 4:
Varsandan Zena-Ileana
Asistent personal gradatia 2:
Diaconu Dorina-Estera
Asistent personal gradatia 0:
Vașar Aurelian-Codrin
Asistent personal gradatia 0:
Cotuna Radu
Asistent personal gradatia 0:
Cucu Carmen
Asistent personal gradatia 3:
Jurj Rodica
Asistent personal gradatia 4:
Muntean Dan
Asistent personal gradatia 3:
Șoimoșan Florica